Projekční a inženýrská činnost

Máte již představu o svém záměru a chtěli byste mu dát konkrétní rysy? Obraťte se na nás.

Kvalitní projekt je základem úspěchu

Projektová dokumentace je často velmi podceňovaná. Zkušený projektant, který si dá na přípravě dokumentace opravdu záležet, pomůže i přes vyšší počáteční náklady ušetřit velké množství prostředků. Kvalitu návrhu oceníte při samotné realizaci nebo následném provozu zařízení. Naši projektanti netvoří projekty tak zvaně od stolu, ale udržují si stálý kontakt s praxí a novými trendy. Pokud potřebujete zpracovat projektovou dokumentaci v kterémkoliv stupni nebo zrevidovat vaši stávající projektovou dokumentaci, obraťte se na nás.
Součástí může být dokumentace:
  • Pro účely získání dotace
  • Pro stavební povolení
  • Pro provedení stavby
  • Skutečného provedení

Nemusíte se o nic starat

Abyste se mohli naplno věnovat své práci, zajišťujeme také inženýrskou činnost. Dáváme vám jistotu, že pohlídáme hladký průběh celého legislativního procesu vašeho záměru. Na základě přidělené plné moci pro vás zajistíme veškeré komunikace s úřady, distributory a dalšími institucemi. Vy se tak nemusíte zdržovat složitostmi a pouze kontrolujete, zda vše běží podle vašich představ.

Ještě nemáte jasno o svém záměru?

Nechte si zpracovat analýzy potenciálu úspor spolu s analýzou kvality vnitřního prostředí a získejte tak komplexní obraz svého objektu.

Zajímá vás cena za projekční a inženýrskou činnost?

Vyplňte níže uvedený formulář a zašleme vám indikativní nabídku.